Kierujemy te słowa do wszystkich, którzy chcą podważać status quo. Do ludzi, którzy chcą mieć swój udział w tworzeniu jutra i czynić go lepszym. Jesteśmy Constantia Flexibles - jednym z wiodących producentów opakowań giętkich dla przemysłu spożywczego i farmaceutycznego na świecie. Jeśli tak samo jak my pasjonujesz się opracowywaniem zrównoważonych rozwiązań, to jest to zaproszenie dla Ciebie. Rozwiń swój talent - razem z nami kształtuj świat.

Pracownik magazynu

       Zakres odpowiedzialności:

  • Obsługa magazynów wysokiego składu oraz przyjęcia i wydania towaru,
  • Praca w transporcie wewnątrzprodukcyjnym,
  • Zapewnienie ciągłości procesu,
  • Praca zgodna z obowiązującymi przepisami BHP, procedurami firmowymi i poleceniami przełożonych.

         Oczekiwania:

  • Wykształcenie min. średnie,
  • Uprawnienia II WJO,
  • Mile widziane uprawnienia II Ż,
  • Doświadczenia w pracy w magazynie wysokiego składu,
  • Umiejętność obsługi komputera,
  • Zaangażowanie, odpowiedzialność, dobra współpraca.

      Oferujemy:

  • Pracę w nowoczesnej, międzynarodowej firmie, dbającej o warunki pracy,
  • Pracę w systemie zmianowym (praca trzyzmianowa),
  • Możliwość zdobywania nagród w programie ciągłego doskonalenia i innych inicjatywach firmowych,
  • Możliwość zdobywania praktycznego doświadczenia i podnoszenia kwalifikacji pod opieką specjalistów.