Kierujemy te słowa do wszystkich, którzy chcą podważać status quo. Do ludzi, którzy chcą mieć swój udział w tworzeniu jutra i czynić go lepszym. Jesteśmy Constantia Flexibles - jednym z wiodących producentów opakowań giętkich dla przemysłu spożywczego i farmaceutycznego na świecie. Jeśli tak samo jak my pasjonujesz się opracowywaniem zrównoważonych rozwiązań, to jest to zaproszenie dla Ciebie. Rozwiń swój talent - razem z nami kształtuj świat.

Pracownik Utrzymania Ruchu

     Zakres obowiązków:

  • Utrzymywanie sprawności maszyn i urządzeń podlegających nadzorowi Działu Utrzymania Ruchu,

  • Konserwacja i naprawa urządzeń produkcyjnych, usuwanie awarii,

  • Zgłaszanie oraz wdrażanie usprawnień w parku maszynowym (wykonywanie prac spawalniczych),

  • Współpraca z pracownikami i działami firmy w zakresie realizowanych zleceń, napraw,

  • Dbałość o bezpieczeństwo swoje i swoich kolegów z pracy, przestrzeganie obowiązujących procedur postępowania.

    Oczekiwania:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne (mechaniczne/elektromechaniczne),

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Zdolności manualne, umiejętność diagnozowania usterek maszyn i urządzeń,

  • Zaangażowanie i odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań,

  • Otwartość na poszukiwanie nowych rozwiązań,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Dyspozycyjność oraz prawo jazdy kat. B.

      Mile widziane

  • Uprawnienia spawalnicze (TIG/MMA), elektryczne (SEP G1 - eksploatacja), UDT na wózki podnośnikowe,

  • Umiejętności z zakresu metaloplastyki.

    Nasza oferta:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Wynagrodzenie uwzględniające system premiowy płatne zawsze na czas,

  • Pracę w systemie 3-zmianowym (pon.-pt.),

  • Prywatną opiekę medyczną w całości opłacaną przez pracodawcę (od pierwszego dnia pracy),

  • Szeroki pakiet benefitów oraz świadczeń socjalnych uwzględniający m.in. dofinansowanie do sportu, wczasy pod gruszą, paczki dla dzieci, a także premię roczną po przepracowanym roku kalendarzowym.

WAŻNA INFORMACJA!

Na terenie całego zakładu obowiązuje całkowity zakaz palenia. Dodatkowo ze względu na lokalizację miejsca pracy - ok. 10 km od Bełchatowa, zapraszamy do kontaktu tylko osoby, dla których własny dojazd oraz zakaz palenia nie będzie barierą w podjęciu pracy.

Aplikację zawierającą CV prosimy przesłać drogą mailową lub za pośrednictwem formularza rekrutacyjnego.

Zapraszamy do kontaktu bezpośrednio z Działem HR Constantia Teich Poland:

praca.ctp@cflex.com, 44/747 02 41