Kierujemy te słowa do wszystkich, którzy chcą podważać status quo. Do ludzi, którzy chcą mieć swój udział w tworzeniu jutra i czynić go lepszym. Jesteśmy Constantia Flexibles - jednym z wiodących producentów opakowań giętkich dla przemysłu spożywczego i farmaceutycznego na świecie. Jeśli tak samo jak my pasjonujesz się opracowywaniem zrównoważonych rozwiązań, to jest to zaproszenie dla Ciebie. Rozwiń swój talent - razem z nami kształtuj świat.

Operator laminarki

Zakres odpowiedzialności:

Będziesz zaangażowany w proces produkcyjny opakowań miękkich:

  • Do Twojego zakresu obowiązków będzie należało wsparcie procesu laminacji folii, oraz - po uprzednim przeszkoleniu - samodzielnie wykonywanie obowiązków operatora maszyn zgodnie  z obowiązującymi procedurami oraz wymaganiami jakościowymi i technologicznymi;
  • Będziesz odpowiedzialny za dbałość o bezpieczeństwo swoje  i swoich kolegów z pracy poprzez przestrzeganie obowiązujących procedur postępowania oraz zapewnienie czystości i porządku  w obszarze swojej pracy.

Oczekiwania:

  • Umiejętność obsługi komputera;
  • Wykształcenie i umięjętności techniczne;
  • Odpowiedzialne podejście do bezpieczeństwa w pracy, przestrzeganie zasad dotyczących bezpieczeństwa;
  • Zaangażowanie i nastawienie na współpracę w zespole;
  • Dyspozycyjność i możliwość pracy w systemie 3-zmianowym (6:30-14:30-22:30);
  • Mile widziane: doświadczenie w pracy w charakterze operatora maszyn i uprawnienia na wózki widłowe.

Twój pakiet benefitów:

  • Możliwość zdobywania praktycznego doświadczenia w gronie osób z dużym doświadczeniem oraz podnoszenia kwalifikacji, dzięki pracy z bogatym parkiem maszynowym,

  • Wypłatę wynagrodzenia zawsze na czas,

  • Stabilną pracę na pełen etat w oparciu o umowę o pracę,

  • Bezpieczne i komfortowe warunki pracy,

  • Bogaty pakiet świadczeń (uwzględniający m.in. opiekę medyczną, premię roczną, pakiety sportowe Medicover Sport, świadczenia na święta, paczki dla dzieci, wczasy pod gruszą) m.in.: dofinansowanie do wypoczynku, aktywności sportowej, paczki dla dzieci, konkursy dla pracowników i inne,

  • Szkolenie stanowiskowe prowadzone przez doświadczonego instruktora.

Kontakt: Szczegółowych informacji udziela Dział HR Constantia Teich Poland.

Tel. 44 747 02 41; e-mail: praca.ctp@cflex.com

WAŻNA INFORMACJA!

Na terenie całego zakładu obowiązuje całkowity zakaz palenia. Dodatkowo ze względu na lokalizację miejsca pracy - ok. 10 km od Bełchatowa, zapraszamy do kontaktu tylko osoby, dla których własny dojazd oraz zakaz palenia nie będzie barierą w podjęciu pracy.