Kierujemy te słowa do wszystkich, którzy chcą podważać status quo. Do ludzi, którzy chcą mieć swój udział w tworzeniu jutra i czynić go lepszym. Jesteśmy Constantia Flexibles - jednym z wiodących producentów opakowań giętkich dla przemysłu spożywczego i farmaceutycznego na świecie. Jeśli tak samo jak my pasjonujesz się opracowywaniem zrównoważonych rozwiązań, to jest to zaproszenie dla Ciebie. Rozwiń swój talent - razem z nami kształtuj świat.

Operator bobiniarki, operator przewijarki

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • samodzielne prowadzenie procesu produkcji - obsługa maszyn i urządzeń na stanowisku;

  • zapewnienie ciągłości produkcji - uzupełnianie farb, klejów w maszynie produkcyjnej, wykonywanie przezbrojeń oraz kontrolę pracy maszyn produkcyjnych,

  • obsługę programów komputerowych umożliwiających prowadzenie procesu produkcji,

  • pracę zgodną z procedurami i instrukcjami, a także celami produkcyjnymi,

  • utrzymanie czystości i porządku w obrębie stanowiska pracy.

Naszą ofertę kierujemy w szczególności do osób:

  • posiadających min. 2-letnie doświadczenie zawodowe oraz wykształcenie średnie (preferowane techniczne);

  • którym obsługa komputera nie sprawia trudności;

  • zainteresowanych pracą w systemie 3-zmianowym (pon. - pt. w godz.: 6:30-14:30-22:30)

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie dbającej o bezpieczeństwo pracy,

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • możliwość nawiązania długotrwałej współpracy - średni staż pracy w firmie to 10 lat,

  • przejrzyste warunki finansowe (stała podstawa + premia miesięczna),

  • prywatną opiekę medyczną w całości opłacaną przez pracodawcę (od pierwszego dnia pracy),

  • • świadczenia pozapłacowe, w tym: dostęp do platformy benefitowej oraz możliwość skorzystania z dofinansowania do pakietów sportowych oraz innych benefitów pracowniczych (w tym m.in. dzień wolny z okazji urodzin, możliwość zakupienia ciepłego posiłku w stołówce, dofinansowanie do wypoczynku oraz świadczenia świąteczne, możliwość korzystania z finansowanego przez pracodawcę programu wsparcia psychologicznego, doradztwa finansowego, konsultacji prawnych i wsparcia specjalistów różnych dziedzin).

Ważne informacje:

Zapraszamy do kontaktu osoby, dla których własny dojazd, praca w kontakcie z farbami, klejami i rozpuszczalnikami oraz zakaz palenia na terenie całego zakładu nie będą barierą w podjęciu pracy.

Aplikację zawierającą CV prosimy przesłać drogą mailową lub za pośrednictwem formularza rekrutacyjnego.

Kontakt: Szczegółowych informacji udziela Dział HR Constantia Teich Poland.

Tel. 44 747 02 41; e-mail: praca.ctp@cflex.com